12 dubna, 2024

#17 Žiju!

A mám plno novinek!

Opět škola… Naštěstí je tu spoustu volného času MEZI školou, který mohu věnovat třeba úkolům!…….. Jop.

Našla jsem bombovou písničku, We’re Blessed (Michael Ramir C.). Poslechněte si jí (je to ta první), a stáhněte, zazálohujte, do Drivu, do disku vypalte, a už se jí NIKDY NEZBAVÍTE MWAHAHAHAAA!…. dobře, to asi přeháním. A jak jsem k ní přišla? Není to prostý příběh. Já vlastně hledala jinou písničku. Doteď nevím jak se jmenuje, ale pod hudbou- Aha, momeeent! Já už vím jak na to 😀 Pardon, dejte mi minutku…. Výborně. Asi jste si všimli i 2. písničky v seznamu. Ano, to je ta co hledám. Přes MP3 conventer jsem si z jednoho staršího videa s touto hudbou udělala MP3, takže tu ji máte – pokud ji znáte PROSÍM NAPIŠTE. Ale teď zpět k tý historce s We’re Blessed.

Šlo o to, že jsem si dřív vytvářela Intra do videí – něco jako krátké úvodní videjko s vaší profilovkou a hudbou. Já u jednoho měla tuto (druhou) písničku, a chtěla jsem jí najít. Takže jsem šla tam, kde jsem si dělala Intra, Place It. Hledala jsem a hledala ale nenašla. Namísto toho jsem našla právě tento skvost We’re Blessed, a rozhodla jsem se že jí najdu na Youtube a stáhnu si jí (jelikož je copyright free a já se zamilovala). No jo, ale proč by to mělo jít tak snadno že? No samozřejmě že mi to vyhledalo všechno kromě tohohle. Tak jsem hledala na Googlu. Zase nic. Pak mě napadlo dát tu hudbu normálně do Intra a to pak ‚nějak‘ převést do MP3. A jsme doma! Dala jsem tam asi 5 částí videa, aby to bylo delší.

No, to je celý příběh o/

Jak píšu kroniku, to už jistě víte. Dochází mi místo, a to už tam píšu skoro 2 roky, na 58 stran (dříve 60, ale jeden jsem musela utrhnout)! Taky berte v potaz že kronika je velký zelenáč, papíry asi A3 do tvaru čtverce. Jen pro jistotu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.