30 listopadu, 2023

#27 Můj velice exotický hudební mix

Ahójte, uráčila jsem se po letech vrátit! Vrhnu se rovnou na věc a představím vám můj největší projekt minulého roku:

~⭐Greece Mega Mix⭐~

V překladu mega mix z Řecka, toto obří video jsem vytvořila sedmého října 2022. Co to je? Proč jsem to udělala? Jak? Odpovím hned hned:

Loni v září jsem byla na dovolence na Rhodosu na území Řeklandu (Řecko), ubytovaní ve velkém resortu s bazénem, barem a pódiem s krásnou tribunou. Prostě nádhera, a vedle nás moře! Zažila jsem tam letní párty hudbu přes den a živou hudbu přes noc, to bylo žůžo.

Pardón, já o tom chtěla napsat článek a měla jsem to rozepsané, ale mrtě jsem nestíhala, musela jsem to přetlumočit do kroniky a poslední dobou se více soustředím na projekty mimo obrazovku (kronika, příběhy na papíře). Takže se omlouvám, že vám nemůžu vyprávět, jak jsem se duševně sepjala s týmem animátorů, kteří s námi cvičili ve vodě a každý večer nám přichystali tak, aby byl pěkný a plný hudby a tance; ale teď se opravdu zaměřím na ten mix.

No takže, jak jsem tam tak existovala, přišla mi do uší veliká řada dobré muziky a já všechno shazamovala. Znáte Shazam, ne? Ta apka s modrým trsajícím kolečkem, co vám řekne, co okolo vás hraje? Výborně, je vidět, že jdete s dobou. Po návratu z ostrova jsem měla v telefonu – nekecám – tak *sto* shazamů. Můžu být ráda, že se mi bednička nepřehřála z toho poznávání písniček. Řekla jsem si „Oukej, mohla bych si je všechny stáhnout a udělat jeden obří mix!“ Takže jsem usedla k počítači a na YouTubu hledala a pomalu, velice pomalu všechno stahovala. Víte, já to dělám přes něco, čemu se říká Yout, a tam je takový krásný limit, že můžete stáhnout jen tři písničky za jednu hodinu. A to trochu žere čas…

Takže nepřeháním ani o minutu, když říkám, že mi to trvalo přes 14 dní. Každopádně jsem to zvládla a všechnu hudbu sehnala na jedno místo. Pak přišlo na řadu nějaké video, kde se to přehraje. A takové video si zaslouží pěkný obrázek. Tak jsem vzala jednu z fotek, co jsem tam ulovila, konkrétně fotku tribuny. Nakonec jsem seskládala písničky za sebe do krásné řady a mix s 63 písničkami byl na světě.

Nahrála jsem to na YouTube, ale bylo to strženo z důvodů porušení autorských práv… což respektuji. Jen je škoda, že to vidím jen já. A právě proto čtete tento článek – já vám ten mix totiž nahraji sem, přímo na blog! To abyste si mohli poslechnout nádherné a hlavně chytlavé letní písničky, kterým vaše boky neodolají a dají se do pohybu. Já sama si stanovila pravidlo, že si ten mix můžu pouštět jen v létě. Což teď je, takže pobízím i vás, přátelé 🙂

A asi by stálo za to vás jemně upozornit na malinký detail…

Ten mix má necelé čtyři hodiny.

Užijte si poslech a děkuji vám za čtení. Z technických důvodů je třeba kliknout na název mixu, ale pak to už posviští samo.

Tady vám dám něco, čemu se na YouTubu říká 💙Tracklist💙 – seznam písniček v playlistu:

{Mimochodem, video tady nazývám mix, což přesně znamená to, co to je – dlouhé video s písničkami v něm. Ale hromadně tyhle videa nazývám playlisty, což jsou spíše knihovny s jednotlivými videi, ale pro mě je příjemnější tomu říkat playlist než mix. Díky za pochopení, můžete pokračovat.}

Mám pro vás překvapení. Sjeďte dolů…

Druhý díl! Ano, dalších 50 minut hudby!

💙Tracklist💙

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.