12 dubna, 2024

#20 Odstraněné příběhy

Ti, co navštívili můj web si určitě alespoň všimli kategorie Příběhy. V ní jsem minulý rok zveřejnila mnou psané příběhy o statečných lidech a jejich činech. Ale teď jsou pryč. Proč?

Je doufám pochopitelné, že s mým již zmíněným psaním knihy jsem pozadu. Je to fůra práce, vymyslet text, který by navazoval na druhý, ve třetím a čtvrtém by nedával smysl a v pátém by se vše následně rozuzlovalo 😀 Kniha vyžaduje čtyři základní kroky:

  1. Napsat výchozí text,
  2. Myslet si, že je to hotové,
  3. Uvědomit si, že to bylo moc jednoduché,
  4. Všecičko přepsat, odshora dolů, znovu a znovu…

Tím vám chci oznámit, že když už obětuji čas psaní knihy, tak jí ani tak nepíšu, spíš upravuju text, přímou řeč a odstavce, které jsem napsala před rokem. Nikdy není „hotovo“, nikdy není „dost“ a nikdy není „stop“.

Ty příběhy, které jsem zveřejnila tady, na adelenewiron.cz, byly velmi zastaralé, co se stavu týče. Kniha prošla mnoha, MNOHA změnami od doby, co jsem u těch příspěvků odklikla ‚publikovat‘. Takže, místo neustálého vracení se sem, upravování příspěvků tady stále dokola, jsem se rozhodla příspěvky vyřadit úplně, dokud nebude moje kniha dokončená a v prodeji. Moc si přeju, abyste i vy měli možnost si přímo z webu koupit vlastní výtisk, neb jsem hrdá na to, že jsem ještě neskončila, a byla bych moc ráda, kdyby se mi všechna ta obět jednou vrátila… Tím myslím, že čas jsou peníze… Jakože já jsem vám dala můj čas – knihu -, a vy mi dáte vaše peníze 😀 Jednoduché a přitom jsou všichni spokojení, že?

Celé tohle divadlo nebylo zapotřebí, zkr. jsem se vám snažila vysvětlit, proč jsou najednou příspěvky ‚Netherwastes‘ a ‚Zkáza na Northville‘ fuč.

One thought on “#20 Odstraněné příběhy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.